Ben Bir Chat Bağımlısıyım.Sabah gözümü açtığım anda gelirim chat sayfalarına. Başka işim olsa uyanmam ama chat olduğunda uyku gereksiz bir aktivitedir benim için.
Çoğu zaman pc başında karşılarım sabahı.Yazmasamda sadece ekrana bakmak bile yeterlidir. Bağlantım gittiğinde internete erişemediğimde derin bir boşluğa düşerim.
Yaptığım işe konsantre olamam. Müziğim klavye tıkırtısıdır.

İşime, aileme, reel arkadaşlarıma ayırdığım vakitten çalarım chat yapabilmek için. Gerekirse yemek bile yemem. Ekranda akıp giden yazıların müptelasıyım ben.

Kimseye açmadığım benliğimi açarım burdaki insanlara. En yakın arkadaşlarımın bilmediklerini ailemden sakladıklarımı hiç gizlilik duymadan yansıtırım.
Bilirim ki yargılamazlar, bilirim ki onlarda ben gibi.

Sosyal hayatımı çoğu zaman askıya alırım. Bir muhabbete yetişebilmek için iptal ederim çoğu rendevuyu. Meraktır işin aslı. Ben yokken neler yazarlar ne konuşurlar

merakı. Belki hiç bişey yoktur konuşulacak ama dediğim gibi ekrana bakmakta yeterlidir benim gibi bağımlılar için.

Çocuklaşırım ben chat aleminde. Doya doya gülemediğim zamanların acısını çıkarırım. Kim ne der demeden sessiz kahkahalar atarım. 

Sevdalanırım. Bir nicki görmek için ekran karşısında günler harcarım. Bir kelimeye gönül bağlar. bir kelimeye umutlanırım. Siyah beyaz olsada yazılar 

gökkuşağı olur o zamanlar.

Kimi zaman siyasetçi olurum kimi zaman tarihçi. Bilgilerimi tazelerim. Bilmediklerimi öğrenirim. Boş boş baktığımı düşünen insanlar yanılırlar. Ben bir chat

sayfasından çok şey öğrenebilirim.

Dostlar edinirim. Yıllar sürecek arkadaşlıklar kurarım. Sır veririm sır saklarım. 

Önemsiz gibi görünsede bizim için büyük yalnızlığımızın küçük ışığıdır buralar. Toplumda kabul görmeyen davranışların hüküm sürdüğü yerlerdir. Kimse yargılamaz beni.

İşim ne olursa olsun, yaşım ne olursa olsun, cinsiyetim ne olursa olsun.

Ben bir chat bağımlısıyım. İlacı bulunamadı. Tedavisi yok!
önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

admin
Makale Yazarı :
heart 1.183 views
Yazı kategorisi : Uncategorized
yorum yorum yok


Ben Bir Chat Bağımlısıyım. İle Benzer Sohbet YazılarıBen Bir Chat Bağımlısıyım. yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?