ÖZGÜN MAKALE YAZMAK ZORUNLULUK MU SORUMLULUK MU?
Özgün içerik üretmek, hiç bu kadar yaygın ve önemli olmamıştı. Hele özgün makale yazmak! İnternette neredeyse bütün içerik üreticiler özgün olmaya kendini adamış durumda… Kuşkusuz bunda Google’ın büyük payı var.

Eğer Google özgün içeriğe bu kadar önem vermeseydi muhtemelen özgün içerik üretme ve özgün makale yazma bu kadar popüler olmayacaktı. Kuşkusuz dünyanın en çok ziyaret edilen sitesi olan Google, bu politikayı belirlerken dünya için iyi bir şeyler yapma anlayışından yola çıktı ve bugün herkes içerik üretirken, makale yazarken -ki burada popüler anlamıyla kullanıyoruz- “özgün” olmasına büyük titizlik gösteriyor. Çünkü bu bir zorunluluk…

Oysa, özgün içerik üretmek son 15 yılın alışkanlığı değildir. Dünyanın dört bir yanında pek çok kişi aslında özgün içerikler üretiyordu. Ancak şu an için bu konu, son derece yaygın biçimde internet sitelerine içerik üretenlerin gözdesi haline geldi. İşte tam da bu noktada bir zorunluluk, sorumluluğa dönüşüyor.

Özgün olmak, özgün içerikler üretmek ve dolayısıyla bunların yazı biçimi olan özgün makale üretmek kaçınılmaz hale geliyor. Bizler de özgün ve kaliteli içerikler üretmeyi kendimize şiar edindik ve içeriklerimizi sizlere benzersiz bir şekilde sunmaya gayret ediyoruz. Burada ve diğer sayfalarda gördüğünüz tüm içerikler tamamen orjinaldir ve moda tabirle özgündür. Ama bizim tüm içerik üretcilere tavsiyemiz bu özgünlüğün moda olması ve zorunluluk olması dolasıyla değil, sorumluluk gereği herkeste bulunmasıdır. Çünkü gerçekten işini iyi yapanlar, herşeyden önce özgünlüğe hassasiyet gösterirler. Bizler de tıpkı tüm sorumluluk sahibi insanlar gibi işimizi iyi yapmanın bir kuralı olarak özgün olmaya gayret ediyoruz. Faydalı ve güzel işler yapmak da başka bir yazının konusu olsun… Kalın sağlıcakla…


admin
Makale Yazarı :
heart 115 views


ÖZGÜN MAKALE YAZMAK ZORUNLULUK MU SORUMLULUK MU? İle Benzer Sohbet YazılarıÖZGÜN MAKALE YAZMAK ZORUNLULUK MU SORUMLULUK MU? yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?