kalp

ankara sohbet odaları

ANKARA SOHBET ODALARI

Beden dili insanların karakter özelliklerini ve o an ne hissettiğini belli eden en etkili iletişim biçimidir. İyi bir gözlemci beden dilinden karşıdakinin ne hissettiğini anlayabilir. Bununla birlikte kaşlar gerçek manada kalbe giden bir anahtar mıdır? Sıklıkla yanağına veya yüzüne dokunan partnerden ne anlamalıyız? Gibi soruların cevabını aychat.org sitesi olarak sizler için derledik.

Erkekler Ve İlk Görüşme

Ankara sohbet odası olarak konumuz, erkeklerin ilk görüşme de beden dilinden nasıl çıkarım yapacağımız olacak. Yeni bir ilişkiye başlamak üzeresiniz ve partnerinizin ne hissettiğini anlamakta zorlanıyorsunuz. Bu gibi durumlarda size yardımcı olacak tek şey beden dilini iyi bir şekilde analiz etmektir.  Partneriniz;

Yüzü ile temas!

Sevgiliniz, randevu süresi boyunca sürekli eliyle yüzüne temasta bulunuyor ise size karşı ilgili olduğunun göstergesidir. Vücuda yapılan temaslar ilginin belirtileri arasındadır. Erkeğin sürekli olarak ellerini takip etmelisiniz. Örneğin, saçlarına ve kulaklarına dokunuyor ya da gözlerini ovuşturmakla meşgul ise size karşı her şey yolunda görünüyor demektir.

Peki Kaşlar?

Araştırmalar sonucunda erkekler, hoşlandıkları kişinin karşısında oldukça neşeli bir duruma bürünmektedir. Coşkulu el hareketleri hoşlanmanın aşırılığını göstermektedir. Bununla birlikte kaşlarını ve gözlerini oynatması size baya düştüğünün belirtisidir.

Gergin Erkekler

Sürekli bir yerleri elleyen ve parmaklarını saçlarının arasından geçiren bir beden dili hakimse ortamda stres var demektir. Saçlar olumlu sonuç değil miydi? Diyecek olanlar var. Tabi ki saçlar coşkunun belirtisidir. Ancak gömlek, telefon ile oynamak yada bir şeylerin tersini çevirmek kesin olarak gerginliğin dışa vurumudur. Bu durumda yapılacak şey ortamın havasını değiştirmek ve partnerinizin iyi hissetmesini sağlamaktır.

Bardakla Dans!

Flörtünüz sohbet sırasında bardakla mı oynuyor? İşte bu durum araştırmacılara göre hoşlanma belirtisidir. Sürekli bir şeyler ile oynama ihtiyacı duyan erkek karşıdaki kadından yüksek bir seviyede elektrik alıyor demektir. Böyle bir durumda partner sizindir! kutlarız.

Kızgın İfade

Kızgınlık ifadesi olarak bilinen hareketler;

  • Başka yöne bakan göz
  • Sıkılmış yumruk
  • Kenetli çene
  • Gergin ağız
  • Çeneyi devamlı kıpırdatma

Kızgın olduğunun göstergesidir. Kızgınlığın size mi yoksa başka bir şeye mi anlamanın tek yolu ise göz temasıdır. Gözlerini kaçırmadan bakıyorsa sorun sizde değildir. Ancak gözlerini kaçırıyor ise size kızmış demektir.

Temas Anı

Buluşma sırasında dirseğinize, sırtınıza veya elinize dokunuyor ise size vurulmuş demektir. Ancak kaza ile dokunmaları kastetmiyoruz. Bu konuda dikkatli bir şekilde gözlem yapmalısınız.

Yalan!

Partneriniz burnu, kulakları ile oynuyorsa ya da ağzını kapatıyorsa yalan söylüyor demektir. Aşırı bir şekilde huzursuz bir tavır içerisindeyse büyük bir yalan içerisinde olduğunun göstergesidir. Ancak fazla huzursuz değil sadece gözlerini sizden kaçırıyor ise affedilir bir yalan söylemiştir. Bu durumda flörtünüze “artık gözlerini benden kaçırma” gibi bir ifade ile durumu kontrol altına alabilirsiniz.

quote

Bir önceki yazımda « yazım var.kalp

ankara sohbet odaları İle Benzer Yazılar

Kız Nasıl Tavlanır: İlgi Çekici İpuçları

Merhaba gençler! Bugün sizlere, belki de her

yorumyorum yok
devamı
Ücretsiz Chat Sohbet Sitesi
Ücretsiz Chat Sohbet Sitesi

Ücretsiz Chat Sohbet Sitesi Ücretsiz Chat

yorumyorum yok
devamı
Mobil Chat Siteleri
Mobil Chat Siteleri

Mobil Chat Siteleri Mobil Sohbet Odaları, Mobil

yorumyorum yok
devamı
kalp

ankara sohbet odaları İçin Yapılan Yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?