kalp

BURSA SOHBET ODALARI

Bursa sohbet odası olarak bugün sizlere çok önemli bir konudan bahsedeceğiz. İlişkinizde bir şeyler yolunda gitmiyor mu? Partnerinizle birlikteyken eskisi gibi değil misiniz? Bu sorular tam anlamıyla sizi anlatıyorsa yazımızı dikkatlice okuyun. İnsan psikolojik açıdan yalnız kalmayı sevmez ve istemez. Ancak ilişkilerde zoraki birliktelik, alışılmışlık duygusu, yeni birini bulma korkusu gibi durumlardan dolayı insan ilişkiyi garip bir şekilde sonlandırmaz. Mutsuz bir ilişki içerisinde sadece zamanını harcamakla geçirir. Şimdi sizlere aychat.org sitesi olarak ilişkinizi ayrılık noktasına doğru götüren durumları analiz edeceğiz.

İlişki Ayrılığa Doğru Yol Aldı Mı?

Karşılıklı iki taraf da  ilişkinin bitmesini istemez ve sürekli olarak mutsuz olmaya kendini mahkûm eder. Bu iki insan için de kabullenmesi zor bir durum gibi gözükse de ayrılmak bazen kaçınılmaz olabilir. Belirteceğimiz durumlar sizde de var ise ilişkinizi gözden geçirmenin vakti gelmiştir.

  1. Birlikte geçirilen vakit:  Normal giden ilişkilerde her anı karşı cinsle geçirme eğilimi yaşanmaktadır. Ancak partnerinizle eskisi gibi birlikte vakit geçirmiyor ve her şeyi tek başınıza yapıyorsanız ilişkiniz yolunda gitmiyor demektir.
  2. Cinsel iletişim: Genel olarak ilişkinin başlarında cinsel dürtüler çok yoğun olarak yaşanır. Yakınlaşma isteği eskisi gibi değilse ve bir şeyler yapmak istiyorsanız yani ilişkiyi kurtarmak adına yeni yöntemler denemelisiniz.
  3. Çaba gösterme: İlişkiyi ayakta tutan şey her iki tarafın göstermiş olduğu fedakârlık ve çabadır. Karşı taraf için bir şeyler yapmak ilişkinin devamı için önemli bir adımdır. İlişkide çaba göstermiyorsanız ayrılma fikrine alışmanız gerekebilir.
  4. Gelecek muhabbeti: Sevmek, karşı tarafla bir şeyler planlamak ve geleceğe yönelik adımlar atmayı bekler. İlişkiniz plansız ve monoton bir şekilde ilerliyorsa durumu kontrol altına almanız gerekebilir.
  5. Anlaşmamak: İlişkinin başlarında karşılıklı uyumla birlikte gidişat az çok belirlenir. Orta yolu bulmak veya uzlaşmayı öğrenmek gerekir. Hiçbir konuda anlaşamadığın bir insana tahammül etmek zoraki ilişkinin bir belirtisidir.
  6. Sinir kontrolü: Karşı tarafa sürekli sinirli misiniz? Onun var olması sizi gerçekten rahatsız mı ediyor? İşte o zaman geleceğinizle alakalı bir takım kararlar vermenin ve karşı tarafa konuşma yapmanın vakti gelmiş olabilir.
  7. Ayrıyken: Eğer karşı taraf olmadan daha özgür ve mutlu iseniz onsuz daha iyi hissediyorsanız ayrılık konuşmasını kafanızda belirlemeniz gerekebilir.
  8. Belirsizlik: İlişkiyi en çok etkileyen durum belirsizliktir. Sizden bir şeyler saklayan ve sürekli gizli kapaklı işler yapan bir partner ile birlikteliğinizi devam ettirmek sizi olumsuz etkileyecektir.

Yukarıdaki maddeler ilişkiyi ayrılığa götüren durumlardır. Bu durumları yaşayan kişiler partneri ile yola devam etmek istiyor ise güzel bir konuşma yapmalı ve durumu kurtarmak için çabalamalıdır. Ancak ilişkinin bitmesini kafaya koymuş ve kararlı bir durumdaysanız bu noktada ayrılmak en doğru karar olacaktır.

quote

Bir önceki yazımda « yazım var.


yazar
eye 81 Okundu
time 29 Mart, 2021
yorum yorum yok
link Genel

kalp

BURSA SOHBET ODALARI İle Benzer Yazılar

Ücretsiz Chat Sohbet Sitesi
Ücretsiz Chat Sohbet Sitesi

Ücretsiz Chat Sohbet Sitesi Ücretsiz Chat

yorumyorum yok
devamı
Mobil Chat Siteleri
Mobil Chat Siteleri

Mobil Chat Siteleri Mobil Sohbet Odaları, Mobil

yorumyorum yok
devamı
Bay Bayan Chat Sitesi
Bay Bayan Chat Sitesi

Bay Bayan Chat Sitesi Bay Bayan Sohbet Sitesi ,

yorumyorum yok
devamı
kalp

BURSA SOHBET ODALARI İçin Yapılan Yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?