kalp

Hakkımızda

Hakkımızda

AyChat.Org 2008  yılın da siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine açılmıştır.

Devamlı kendini yenileyen yapısı ve sunduğu olanaklar ile aychat’in amacı hizmet verdiği web / mobil tabanlı IRC Ağları arasında en iyi olmak ve elbette ki kullanıcılarının kendilerini evlerinde hissetmesini sağlayacak kaliteli bir sohbet platform oluşturmaktır. Ve sizler, yani ziyaretçilerimiz sayesinde 4 yıldır Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sohbet sitesi olarak bu amaçlarımızı başarmış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Misyonumuz


AyChat.Org ailesi olarak; ağımıza katılan herkezin sağlıklı, nezih ve adil bir ortamda yeni insanlarla tanışıp sohbet etmenin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Yönetim kadromuz ve departmanlarımız bu amac üzerinde faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz


Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider sohbet ağı olduğumuz gibi dünya çapında da saygın bir konuma gelmek.

7/24 Destek


Her zaman AyChat.Org yöneticiler sizin için destek vermeye hazırdır. Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız. Yaşayacağınız tüm sorunlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yönetim Kadromuz


Proje Sorumlu » SatO
Proje Sahibi » Cy
Ust Yonetim » Down,Aytac,ASYA
Teknik Yonetici » Set, OmerAti, Kaan
Sistem Yoneticisi » Janti
Web Sorumlusu » CentiLmeN,KemaL
Guvenlik Sorumlusu » Adem
Kanallar Sorumlusu » Fisun,LodoS,BrindaR
Rumuzlar Sorumlusu » SNOOPY,Lazkizii
Help Birim Sorumlusu » EtherCity
Scripting Coder » ircbastard
Hukuk Danismani » Umut C.