istanbul sohbet

CeNTiLMeN     30-01-21     Genel     istanbul sohbet     40 Defa Okundu

Bilindiği üzere vücut dili insanı ele veren en etkili silahtır. İstanbul sohbet odası olarak vücut dilini nasıl etkili bir şekilde kullanacağınız konusunda sizlere işe yarar bilgiler vereceğiz. Beden dili, ağız yoluyla söyleyemediğiniz her duyguyu kolay bir şekilde ifade edebilmenin en kısa yoludur. Bir insan sevmediğini, beğenmediğini, yalan söylediğini ve daha pek çok duyguyu vücut dili ile kolay bir şekilde ele verir. Bunun yanı sıra merak edilen bir konu da karşı tarafa vücut dilini doğru bir şekilde nasıl kullanırız? Cazibeyi vücut dili ile nasıl gösteririz? Gibi soruların cevabıdır. Bu soruların cevapları her insanın bilmesi gereken tüyoları da içinde barındırmaktadır. Aychat.org olarak konuyla alakalı hayat kurtarıcı bilgileri sizler derledik.

Vücut Dili İle Cazibeyi Ortaya Çıkarmak

Vücut dilini çözmek ne işe yarar? Özellikle flört aşamasında bazı belirsizlikleri çözüme kavuşturmanızda size yarar sağlayacaktır.

  • Gözler kalbin aynası sözü boşa söylenmemiştir. Cazibeyi konuşturmanın en etkili silahı gözlerdir. Kadın bir erkeğe 5 saniye boyunca gözünü çekmeyip, erkeğin beynine mesaj ulaşana kadar bakarsa eğer tutkulu bir ilişkinin başlaması için ilk adımı atmış olur. Gözlerini kaçırmadan konuşan kişiler her zaman karşıdakini kolay bir şekilde etkilemeyi başarmıştır.
  • Erkekleri etkilemenin pek çok yolu vardır. Ancak biz en etkili olanlarını sizler için derledik. Bunlardan biride boyunun açıkta olmasıdır. Evet! doğru duydunuz. Erkeği cezp etmek için boynunuzun görünmesi yeterlidir. Bir de yerinde takılar ile karşı tarafın dikkatini biranda çekebilirsiniz. Bunun nedeni, erkeklerin hormonlarının var olan koklama güdüsünü açığı çıkarması ile ilgilidir.
  • Gülümsemek veya gülücük atmak karşıdakini etkilemenin bilindik yöntemleri arasındadır.  Karşıdaki etkilemek isteyen kişi, bağırarak veya sesli kahkaha atarak gülmemelidir. Cazibeyi artıran küçük tatlı gülüşlerdir. Bu şu demek değildir, hiç mi gülmeyelim? Samimiyet ve cazibeyi birbirinden ayırabilirsiniz diye düşünüyorum.
  • Karşılıklı muhabbetler de kolları açarak konuşmak ilginin bir göstergesidir. Kollarınız çapraz bir şekilde bağlayıp, oturursanız bu sizi ilgisiz biri gibi gösterebilir. Bu sayede karşıdaki insana duvarlarım olduğu mesajını istemsiz göndermiş olursunuz.
  • Özellikle kadınların cazibesini artıran başka bir durumda suprasternal çentiktir. Bilmeyenler için yaka kemikleri arasında bulunan bölgeye denmektir. Bu bölgeye sık sık dokunan kadınlar karşıdakine ilgili olduğu mesajını vermekle kalmaz, cazibesiyle karşı cinsi etkisi altına alır.  
  • Erkek tarafından cazibeli görünen başka bir durum ise kadının yanlışlıkla dokunmasıdır. Ele, kola yapılan küçük dokunuşlar cazibeyi artırıp ilişkiyi iyi bir noktaya taşımaktadır.
  • Her kadının bildiği yollardan biride başını hafif eğerek tatlı bir bakış atması ve gözlerini çekmemesidir. Bu duruş erkeğin beynine etkili bir mesaj vermektedir. Bu yolun etkili olmasının sebebi Marilyn Monroe hareketi olmasıdır.
Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


İçerikler

Sohbet siteleri gündelik yaşamında ziyaretçilerin eğlenceli zamanlar geçirmesi aktif edilmiş arkadaşlık sitesidir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 - Tüm hakları saklıdır. Sohbet Chat Odaları, Bedava Sohbet Sitesi