kalp

TRSohbet Sitesi

TR Sohbet Sitesi

Sohbet siteleri, sosyal medya kullanımı ile eş değer bir konumdadır. Çünkü günümüzde sohbet sitelerinin varlığı ve kullanımı bu doğrultuda artış göstermiştir. Geyik Chat sitesi olarak işlek bir sohbet sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve bu yönde çalışmalara devam etmekteyiz.

Yeni çıkardığımız sohbet odalarının isimleri oldukça merak konusu olmaktadır. Bazen sohbet sitelerinde yazılan isimlerin bu anlamda konu olmasına anlam vermemekle birlikte neden sorusunu sormaktayız.

Sohbet sitelerinde kullanıcıların girip sohbet edebileceği odalar vardır. Bu odaların kullanılması ve daha fazla kullanıcı hacmine sahip olması için odalarının fazla olması önemlidir. Bizde bu doğrultuda sohbet odalarının sayısını artırdık.

Mantıklı düşününce sohbet odalarını bir iki diye numaralandırmak yerine isimlerle kullanmak daha yaratıcı bir bakış açısı! Bence! ben öyle düşünüyorum…!

Türkiye de kurulan bir site olması zaten bir başlığın TR sohbet sitesi olarak anılmasına olanak tanımıştır. Şimdi burada, Türkiye dışında vatandaş kullanamayacak mı? Ne ırkçı bir site gibi sığ düşünceleri anlayabiliyorum.

Arkadaşlar! İsimler sadece bir nesneyi veya bir yeri belirtmek için vardır. İnanın bu ismi bulurken ben bu kadar düşünmedim. Ama bazı ön yargılı arkadaşlarım siteyi benden daha iyi bildiği için başlıklarımı inceleyip buna yorum yapma gereği duyuyor.

Öncelikle siteyi analiz ettiğin için sana teşekkür etmeden geçmek istemiyorum. Demek ki siteyi beğendin ve fikir beyan ettin bu hoşuma gitti.

Elbet ki site olarak her yoruma ve fikre açığız. Sadece saldırı kısmında gelecek olan yorumlar dışında.. Sitemizde her memleketten milletten kullanıcı vardır. Her kullanıcıya sohbet etme fırsatı sunmaktan başka bir amacı olmayan bir siteye bu şekilde yorumlar yapmak saldırı niteliği taşımaktadır.

Ne yani Bursalı sohbet odası diye bir oda açsak Bursalılar dışında kimse girmeyecek mi? Yani kimlik kartı ve nüfus kayıt örneği ile kayıt olunan bir site değil ki bura..

Sitenin amacı sohbet etmek ve yeni arkadaşlıklar bulmak bu kadar uzaya çıkmaya gerek yok ki

Bursalılar dışında giremez diye bir şey olabilir mi? Bak buna güldüm. Aslında teknoloji gerektiren bir durum ama yanlış bakış açısı.

TR sohbet sitesi yeni açılan ve kullanıcı bekleyen bir sohbet odası. İçerisinde istediğiniz şekilde sohbet edebilme fırsatı bulmanız çok olanaklı.

Siteyi kendi adınla değil, başka bir isimle de kayıt olabilirsin. Zaten bunu bilsen şöyle yorumlar yapmazsın. İster ismini ver ister verme burada tek amaç Sohbet… Çünkü bura sadece bir sohbet sitesi….

quote

Bir önceki yazımda « yazım var.


yazar
eye 139 Okundu
time 1 Mart, 2022
yorum yorum yok
link Sohbet Makaleleri

kalp

TRSohbet Sitesi İle Benzer Yazılar

Ücretsiz Chat Sohbet Sitesi
Ücretsiz Chat Sohbet Sitesi

Ücretsiz Chat Sohbet Sitesi Ücretsiz Chat

yorumyorum yok
devamı
Mobil Chat Siteleri
Mobil Chat Siteleri

Mobil Chat Siteleri Mobil Sohbet Odaları, Mobil

yorumyorum yok
devamı
Bay Bayan Chat Sitesi
Bay Bayan Chat Sitesi

Bay Bayan Chat Sitesi Bay Bayan Sohbet Sitesi ,

yorumyorum yok
devamı
kalp

TRSohbet Sitesi İçin Yapılan Yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?